Ankara Sauna Hizmeti Latan Wood

Hemen Ara       Whatsapp

Ev Tipi Sauna ile Keyfi Evinizde Yaşayın! Kişisel kullanım amacıyla tasarlanan ev tipi sauna modelleri, sauna keyfini evlere taşıyabilecek tüm nitelikleri ile imal ediliyor. Özellikle Koronavirüs salgını ile evde kullanılabilecek ürünlere talep artarken, ev tipi sauna fiyatları konusunda üreticilerin indirim yapmaları da saunalara olan ilgiyi bir hayli artırmış durumda. İnsanların daha rahat yaşama alışkanlıklarının her geçen gün bir rutin haline gelmesi, saunaların talep görme nedenleri arasında yer alıyor. Özellikle evinde uygun alan bulunan ve sauna keyfinden vazgeçemeyen insanlar, bu tip ürünlerin rahatlık ve keyfini evlerine taşıyorlar. Uygun fiyatları nedeniyle artık bir lüks olmaktan çıkan ve her geçen gün yaygınlaşan ev tipi saunalar, konfor ve keyifli dakikaları bir arada sunuyorlar. Yeni nesil binalarda ortak kullanım alanı olarak yapılan saunaların dışında, daha kişiselleştirilmiş sauna kabinlerini tercih edenlerin sayısı da oldukça fazlalaşıyor. Ev yapımı sauna fiyatları dikkate alındığında, bununda satışlar üzerinde etkili olduğu görülmektedir. Salgın döneminin can sıkıcı havasını dağıtmak ve kendi evinde stres atmak isteyenler için, eve özel imal edilen saunalar için çok küçük alanlara ihtiyaç duyulması da ürünün tercih edilmesine neden oluyor.Ev Tipi Sauna Çeşitleri

Evde kullanıma uygun saunalar, imalat şekline göre üç farklı şekle ayrılır. Bunlar hakkında kısaca bilgi verecek olursak, şunlar söylenebilir;Özel İmalat Saunalar


Hazır saunaları tercih etmeyen ve evinizde bulunan uygun alana özel olarak tasarlanmasını istediğiniz saunalar, bu sınıfta yer alırlar. Ürün tamamen evinizdeki alana uygun ve sizin istekleriniz gözetilerek tasarlanır ve imal edilir. Bu nedenle özel imalat ev tipi saunalar, daha kişiselleştirilebilir yapıdaki ürünlerdir. Özel sipariş ürünler olması nedeniyle, evinizin istediğiniz yerini saunaya dönüştürebilirsiniz.Hazır Saunalar


Hazır ürünler ise adından da anlaşılacağı gibi daha önceden imal edilen, sadece satıldıktan sonra uygun alana montajı yapılacak ürünlerdir. Daha çok evlerinde küçük bir alanı bunun için ayırmak isteyen müşterilerin tercihidir. Ayrıca ev tipi sauna imalatı için geçecek olan süreci beklemek istemeyenler, hazır sauna seçenekleri arasında tercihlerini yapabilirler.Özel Kabin Saunalar


Bu ürün çeşidi ise özel imalat saunalar ile yaklaşık olarak aynı özellikleri taşımaktadır. Ancak daha çok evinde yeterli alan bulunmayan müşterilerin, kısıtlı alan imkanları değerlendirilerek imal edilirler. Ürün ölçülerinin küçük olması nedeniyle kabin tarzında olan saunalar, özel kabin saunalar ismiyle tanımlanmaktadırlarEv Tipi Sauna Almanın Avantajları


Eve özel sauna almanın veya özel imalat yaptırmanın, kullanıcılar açısından birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar, şu şekilde sıralanabilir;


Maliyet


Sıklıkla saunaya giden kişiler için, ciddi bir maliyetin ortadan kalmasına yardımcı olur. Özellikle aile bireylerinden birkaçının sık aralıklarla dışarıda sauna keyfine varma isteği, sosyal yaşam giderlerinin artmasına neden olacaktır.
Ancak ev tipi saunalar ile bu keyfi evine taşıyanlar için durum daha farklıdır. Saunaya gitmekten hoşlanıyorsanız, hazır veya özel imalat ürünler ile bütçenizi uygun ve size özel bir saunanın sahibi olabilirsiniz. Bu sayede siz ve aile bireyleriniz, evinizin rahatlığında sauna kullanırken işletmelere ödeyeceğiniz ücretten tasarruf edebilirsiniz. Dışarıdaki saunalara vereceğiniz para dikkate alındığında, evinize alacağınız ürün maliyetinin kısa sürede karşılanarak ürünün kendini amorti etmesi mümkündür.


Ev Rahatlığında Sauna Keyfi Yaşarsınız


Evinizin rahatlığında ve günün her saatinde sauna keyfini yaşamak, bu ürünlerin en önemli avantajlarından biridir. Üzerinizde bir yorgunluk hissettiğinizde, stres yaşadığınız dönemlerde veya üstünüzdeki negatif enerjiyi atmak istediğinizde, her daim kullanıma hazır bir saunanızın olması avantajlı olacaktır.Üstelik ev tipi sauna fiyatları dikkate alındığında tüm bunları sadece bir kez ödeme yapıp sonrasında ücretsiz kullanabilmeniz, sürekli sauna ücreti ödemenin dezavantajlarını da ortadan kaldıracaktır.


Vücut Sağlığı İçin Önemlidir


Ortalama haftada 1 veya 2 kez sauna kullanmanın, sağlık açısından da faydaları bulunmaktadır. Bunların başında stresle başa çıkmak ilk sıralarda gelirken, vücuttan toksinlerin atılmasını sağlamakta ayrı bir önem taşır. Ayrıca vücudun derinlemesine temizlenmesini sağlaması da ev tipi saunaların sağladığı avantajlar arasındadır.
Genel olarak sauna kullanımı sağlık açısından avantaj sunarken, cildin daha parlak ve canlı görünmesine de yardımcı olur.


Daha Zinde Olursunuz


Düzenli olarak sauna kullanmak, daima daha zinde olmanızı sağlar. Vücuttan toksinlerin atılması ve saunanın vereceği rahatlık ile üzerinizdeki yorgunluğu atarak, enerjik yapınızı iş ve sosyal ortamlarda etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.
Kısacası saunaların birçok faydası bulunmaktadır. Bu ürünlere ev ortamında sahip olmanız, sizin ve ailenizin hatta misafirlerinizin dahi daha fazla ücret ödemeden sauna keyfi yaşamalarını sağlar.


Ev Tipi Sauna Fiyatları


Ev sauna yapımı fiyatları, çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Sauna kabinlerinin ölçüleri, kişisel istekler veya özel imalat ev tipi sauna fiyatları farklılık gösterecektir.
Sauna imalatı konusunda uzun yılların deneyim ve tecrübesine sahip olan Latan Wood olarak, istediğiniz standartlara uygun kaliteli ürünleri makul fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Sizde evinize kaliteli ve uygun fiyatlarla sauna yaptırarak bu keyfi evinizde dilediğiniz zaman yaşamak istiyorsanız, müşteri destek hattımızı arayarak bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.