Latanwood ile Kendinizi Özel Hissedin

Yaşam alanınız için doğru tasarımı seçmek, alanınızın tasarım bütünlüğünü korumak ve doğru konumlandırmayı yapmak bir hayli zor iş. Bu yüzden alanında uzman iç mimar ekibimiz, size bu konuda yardımcı olmak için var.

Gerek portföyümüzde bulunan gerekse tamamen sıfırdan size özel tasarım projeleri sizin için hazırlayarak, üretim hizmetini sizin için sağlıyoruz. Talebiniz bir mobilya, kış bahçesi, garaj veya bir çiftlik evi olabilir.


Kişiye özel tasarım alanımızda baştan sona mimari projeler yürütebilir ve ihtiyaçlarınıza doğru tasarımlarla çözüm üretebiliriz. Bu hizmeti sağlarken gereken keşif, röleve gibi faaliyetleri Türkiye’nin her neresinde olursanız olun bire bir sağlıyoruz ve sonrasında talepleriniz çerçevesinde 3 boyutlu görselleştirme ile görüşünüze sunuyoruz.


Ortak karara ulaştığımızda ise, üretim ve montajı konusunda alanında uzman ekibimiz ile hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Aklınızdaki fikirleri gerçeğe dönüştürmek için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

TEKLİF AL

Yapmış Olduğumuz Bazı Projelere Göz Atın!

Kişiye Özel Tasarım için Teklif Alın

Mimarımıza aklına takılan her şeyi sorabilir, tüm sorularına cevap bulabilirsin

Dış Mekan Ürünlerimiz